Jump to content

Czołem Braci Modelarskiej!!


Recommended Posts

No i stało się, wreszcie dołączyłem. Może tak....w modelarstwo lotnicze zacząłem się bawić jeszcze w technikum pod koniec lat 90-tych, później były studia i jakoś czasem były chęci ale czasu nie było...ale ale...obiecuję poprawę i że więcej się nie zdarzy już taka przerwa ;D cieszę się, że znalazłem podobnie pokręconych jak ja, pozdrawiam Wszystkich, Marcin

Link to comment
Share on other sites

Witajcie,

nie wiem co więcej o sobie pisać. Od x-lat lubię dłubać przy czymś a największą pasją są modele samolotów (plastiki też się zdarzają) i samochody. Do czasu jak mieszkałem w mieście, jakoś nie było warunków na latanie. Zaczęło się na dobre jak przeniosłem się poza Częstochowę. Teraz mam ten komfort, że mogę latać niedaleko domu a lotnisko też blisko.

Początki...Hacker Helio Courier, OS Max 10 FP, 3 serwa Hitec HS300, Hitec Focus 3SS 27 MHz i .....jakoś to latać nie chciało. Wtedy zresztą nie było symulatorów i czegoś takiego jak bezstresowość nauki latania. Teraz jest depron, symulatory, wszystko tańsze. Aktualnie najczęściej "ujeżdzam" akrobata z depronu pod kontrolą MX-12, z 3 serwami pokroju HS55, odbiornikiem E-sky i silnikiem TP2410-09. Poza tym jestem na etapie wybrania modelarskiej ścieżki, pociągają mnie makiety, F3A i kręcenie figur w jakimś tam porządku.

Modele w trakcie budowy albo przerabiania: Madman, motoszybowiec Sting, Piper J-3 Cub 1/6 SIG, Hacker Helio Courier.

 

Pozdrawiam,

Marcin

PS: jeszcze Extrim w drodze :jupi:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.