Skocz do zawartości

Rysowanie profilu ze współrzędnych


pol6994
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Lekarz, TKC - Kolega chciał NARYSOWAĆ szablon ze współrzędnych. EXCEL nie jest programem graficznym. Nie róbcie gościowi wody z mózgu, bo się was jeszcze posłucha. Oczywiście, jak skalibrujesz x i y to coś wyjdzie.

 

W cadzie SPLINE nie jest kanciaste, kanciasta jest polilinia (którą notabene proponowałem) ale nic nie szkodzi przekształcić ją w splajna. Offsety, dziury - wszystko b. proste, a najważniejsze - precyzyjne i takie jak chcemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekarz, TKC - Kolega chciał NARYSOWAĆ szablon ze współrzędnych. EXCEL nie jest programem graficznym. Nie róbcie gościowi wody z mózgu, bo się was jeszcze posłucha. Oczywiście, jak skalibrujesz x i y to coś wyjdzie.

 

bart07 a co ja tutaj napisałem?:

 

Wracając jednak do tematu:

- Wykreślanie profilu w excelu to dla mnie utopia, do tego służą inne programy cad, graficzne, specjalizowany software modelarski itd...

 

Pozdrawiam

Tomasz

 

edit: @sławekmod: od razu skomplikować ;) - pokazać jak można wykorzystać dostępne i często wykorzystywane w 1% lub niedoceniane narzędzia, w sposób niekonwencjonalny :D

Edytowane przez TKC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.