Skocz do zawartości

Witanko ;-)


Zbieg

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Witam

Zacny Hubercie! ja też Ciebie witam :wink:

Paru kolegów modelarzy mnie już zna z forum Alexa.

Troszkę więcej o mnie.

Wiek 46 do modelarstwa wracam po latach. Mam doświadczenia z modelami na uwięzi z silnikami 2,5ccm Sokół i Rytm i MK-17. Straszne wynalazki z dawnych lat. Nigdy do końca nie można było być pewnym czy to odpali. Na szczęście determinacja modelarza przeważnie zwyciężała. Teraz postanowiłem wrócić do dawnego hobby razem z synkiem Rafałem lat 15. Obaj zaczęliśmy budowę trenerków. Zapoznałem się z silnikiem MVVS 10ccm. Z nowym gaźnikiem bardzo ładnie mi pracuje na razie na hamowni. Proza życia chwilowo przerwała nową przygodę z modelarstwem bo kupiłem dom do remontu i na razie mam już za sobą obróbkę listewek 70x140x6000mm i takie podobne wymiary, troszkę za ciężkie jak na cokolwiek do modelu latajki. Może na jesieni 2008 uda się wznowić prace na modelem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czesc Marek :]

nie gadaj tylko wpadnij wczesną wiosna do nas na Parzniew to w czerwcu polatasz już ja o to się postaram :P

 

Bardzo chętnie skorzystam :D

Mieszkam niedaleko (około 11km drogą) lotniska w Parzniewie, mijam je jak jadę do pracy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Hubercie! budowę trenerka zacząłem przed kupnem domku :D Jego konstrukcji (trenerka) nadal nie żałuję i zamierzam go dokończyć.

Przyznję że dziś była by lżejsza - cieńsze materiały, ale koncepcja ogólna pozostanie.

Myślę już o modelu EDGE 540T też z rurą rezonansową, którą już mam od Gunter Krumscheid GMBH Metallwaren. Ta rura jest bardzo lekka, waży tyle co normalny tłumik do piętnastki 125g.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.