Skocz do zawartości

heyo hey :)


cihyy

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
To tak jak ja , z paralotni przesiadłem się na modele.

Wolę rozbijać :ass: modelu , niż swoje. :mrgreen:

Witaj na forum.

 

ale na paralotni dalej latasz mam nadzieje? od razu napisz co masz...

bo jak dla mnie nie ma nic lepszego na swiecie jak paralotnia ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie latam ,ale na szczęście chodzę , 3 kręgi połamane w teym jeden totalni zmiażdżony (w sumie ponad 1 cm niższy) :D

Też tęsknię za paralotnią....

Ale raczej już latać nie będę ,chyba że zostwie rodzinie spory majątek i już dzieci będą dorosłe :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie latam ,ale na szczęście chodzę , 3 kręgi połamane w teym jeden totalni zmiażdżony (w sumie ponad 1 cm niższy) :D

Też tęsknię za paralotnią....

Ale raczej już latać nie będę ,chyba że zostwie rodzinie spory majątek i już dzieci będą dorosłe :mrgreen:

 

e.e.e o kurcze :-( poskladalo CIe? i przywaliles czy jak? takie szkody i da sie jeszcze chodzic?

cale szczescie :D zycze calkowitego powrotu do zdrowia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem do wyboru albo pójść na czołówkę warszawiakiem co latał tylko nad lotniskiem,albo odejść w kierunku klifu i ziemi.

Wybrałem to drugie i dostałem sie w stępujący wiatr.

Ot, taki przyjemne wspólne latanie z warszawiakami.

Potem jeszcze gość zasłaniał swoim startem z ziemi, dojazd karetce ,długa historia, morał ,aby uważać na mercedesy z rejestracją warszawską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie latam ,ale na szczęście chodzę , 3 kręgi połamane w teym jeden totalni zmiażdżony (w sumie ponad 1 cm niższy) :D

Też tęsknię za paralotnią....

Ale raczej już latać nie będę ,chyba że zostwie rodzinie spory majątek i już dzieci będą dorosłe :mrgreen:

 

Tomku masz jakieś zdjęcie rentgenowskie? Bo to jakieś dziwne się wydaje że jeszcze żyjesz/chodzisz :shock: . bez urazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.