Skocz do zawartości

Madman


dali

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

ja wiem ja wiem :>

 

witam. bardzo prosto. Kupujemy folie reklamowa samoprzylepna w jakim kolorze nam sie podoba, idziemy do Pana albo Pani co ma ploter, wreczamy dany plik ktory chcemy wyciac i Pani/Pan tzn ploter tego Panstwa wycina nam. Ot to cala tajemnica :> ...... no i po powrocie do domu czy na modelarnie juz z wycietymi wzorkami przyklejamy je na oklejony wczesniej model gdzie nam sie podoba.....

 

Dziekuje . ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klpas w odpowiedzi na twoje pytania srodek ciezkosci w fun flaju dają nawet w połowie płata,ale lepiej cofac stopniowo do czasu az zacznie sie unosic na wolnych obrotach :D co do wychylen to 55 stopni wysokosc 60 kierunek jezeli chcesz latac fun 3D :D i nie zapomnij o expo tak z 50% na wys i 30 na kier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

srodek ciezkosci w fun flaju dają nawet w połowie płata

Latałem z SC trochę za 1/3 płata, sprawdzę ostrzejsze ustawienia przy kolejnym lataniu.

 

nie zapomnij o expo tak z 50% na wys i 30 na kier

 

Co do wysokości to ok, natomiast na kierunku latam bez expo, jakoś tak mi lepiej, jednak w madmanie kierunek jest sporych rozmiarów więc wyjdzie w praniu. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kleksy były ciężkie, co by nie było. :faja:

 

To takie smieszne wcale nie jest. Zamowilem takie same arkusze. W sumie 6 arkuszy w roznych kolorach - wymiary 100 na 50 - tak mniej wiecej. Na jednym arkuszu miesci sie okolo 5 kleksow wiekszych i troche wiecej mniejszych. Waga 6 arkuszy to ok 600g. Mysle ze polowa to papier ale te 100- 150g mozna dodac tymi kleksami spokojnie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 lata później...

MODEL SUPER,GRATULUJE. Mam pytanie do doswiadczonych kolegow Modelarzy.Chodzi o to czy na silniku GMS.47 da sie polatac 3d oraz jakie najlepiej dac smiglo do tego madmana?FUN FLY bedzie mial 1,4m rozpietosci.ZA WSZYSTKIE ODPOWIEDZI Z GORY DZIEKUJE I JESZCZE RAZ GRATULUJE LADNEGO MODELU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 5 miesięcy temu...

Może odgrzewam kotleta , ale tez pokaże mojego madmana i jego powiększoną i lekko zmodyfikowaną wersję.

 

Madman oryginalnych rozmiarów :

Rozpiętość : 150 cm

Waga:2.6 Kg do lotu

Napęd:Ys 63 4 T

Model lata fantastycznie( oprócz żylety ) i ma spory nadmiar mocy.

dscf6406f.jpg

 

 

Madman II został powiększony do 175 cm, dopiero skończony , jutro oblot.

Rozpiętość:175 cm

Waga: 3.8 kg

Napęd: Ys 91 AC 4 T

Jutro okaże się jak silnik da sobie radę,teraz ma załozone śmigło apc 16x4W będe też próbował 17x4W i fiale 16x6

(ten model oficjalnie jest dla kolegi a mój już się buduje)

mcer.jpg

 

ormu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

ja też popełniłem Madmana evo w wersji elektrycznej. Jak lata nie wiem, bo przy ostatniej próbie startu na naszym "lotnisku" ściernisku urwałem podwozie. Zalaminowałem i jutro mam nadzieję udany start. Model do lotu waży 2850 g. Koledzy z jakim SC latacie. Ja mam SC na 145 mm ( i musiałem dodać 60g ołowiu na przód). Tak oglądam Wasze Madmany i widzę, że mocowanie silnika macie na różnych wysokościach, bardziej lub mniej powyżej cięciwy płata - nie ma to wpływu na lot ? (byłoby to dla mnie rozwiązanie by nie kosić trawy przy startach :)) )

post-4447-0-79493200-1380391755_thumb.jpg

 

Właśnie teraz zauważyłem, że to dział spalinowe :-)) mam nadzieję, że mi wybaczycie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.