Skocz do zawartości

Madman


dali

Rekomendowane odpowiedzi

SC na dżwigarze ,2850 to sporo jak na elektryka ale jak sama nazwa wskazuje madman to ,,samo _lot'' bedzie latał nawet z bardzo tylnym sc :lol:

.

Własnie też buduje wersję 1750mm ,i jestem ogromnie ciekaw jak sobie da radę u kolegi ten silniczek 4 takt z 3800 gr wagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Madman II V.1 już dawno oblatany , kolega narzekał na apc 16x4W i ostatecznie załozyliśmy 16x6 Fiala lata super .

Mój Madman V.2 ( lżejsza wersja V.1 zmiany w kadłubie ) też już zbudowany i oblatany , ten dostał silnik 20 cc RCFG,na lotkach i wysokości serwa Blue Bird 620 MG, kireunek Hitec 625 mg i na gaz Hitec 81. Waga bez paliwa 3950g.

Nie latałem tym kolegi bo on uzywa innego mode , ale jeśli miałbym porównać V.1 z Yamadą i V.2 z RCFG to oba latają prawie tak samo z lekką przewagą na V.2.

 

3epy.jpg

Yamada daje sobie świetnie radę z pierwszym modelem ale ona pomimo rozmiaru 91 oddaje moc 120 , tak że myślę że do twojego opwinieneś pomyśleć o 120 4t.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Też zbudowałem Madmana a raczej StyroMada, proporcje wzięte ze sprawdzonych  planów kolegi Dariusza i troszke mojej improwizacji. Koszt budowy to ok 70 zł. a zabawa warta setki zł. Model jak każdy Madman lata praktycznie sam byle mu nie przeszkadzać.


fotka 

post-7444-0-20465900-1410514703.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.