Skocz do zawartości

PZL 23 Karaś


PiotrKR

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Witam. Jak na razie nic się nie ruszyło, w miedzy czasie poległem na kabince ( forma się skurczyła i nie wyszło tak jak miało, a na wykonanie następnej nie starczyło czasu), po drodze popełniłem kolejny model - oblot może jutro, ale o tym w innym wątku, ( jak poleci ).

Niestety bardzo dolega brak czasu - praca, praca i jeszcze raz praca, oraz "weny twórczej" na dokończenie Karasia.

Może za jakieś 2 tyg. coś drgnie. Cieszy fakt, że mimo wszystko ktoś się jeszcze interesuje ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Widzę że zainteresowanie Karasiem nie słabnie :D co mnie cieszy, narazie nawał pracy nie pozwala porządnie przysiąść i go skończyć ale w związku z zainteresowaniem chyba będę zmuszony 8) .

Co do planów to jeszcze raz powtórzę - model w moim wykonaniu jest prototypem, wykonuję go wg mojego pomysłu i nie wiem czy będzie poprawnie latał. Jeżeli poleci i będzie latał to plany udostępnię.

Jest to mój 2 samodzielnie "zaprojektowany" model ... ( pierwszy już lata http://pfmrc.eu/viewtopic.php?t=9087 )

Może ktoś z okolic 3 miasta mógłby rzucić okiem na moje wypociny i ocenić szanse lotności albo i nie lotności Karasia, byłbym bardzo wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 9 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.