Skocz do zawartości

Drukowanie planów (po wydrukowaniu skala jest za mała)


Adampl

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym rozpocząć budowę modelu FunBat Bloody Wonder, niestety jedyne dostępne plany były na 1 stronie w bardzo dużym formacie. Za pomocą Adobre Reader X podzieliłem plany na format A4, niestety drukując plany, 8cm skala, która jest na stronie zajmuje jakieś 6,5cm po wydrukowaniu dodam, że gdy otworze plik pdf i tam ustawie zoom na 100% to skala na ekranie ma 8cm. Plan w załączniku. Co robię nie tak?

plan 1.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co załaczyłeś to już jest podzielone.

Otwórz ten plik, gdzie wszystko jest na jednej stronie i wydrukuj od razu z adobe.

Ustaw w adobe tak

wydruk.JPG

 

Przejrzyj też ustawienia w drukarce czy nie masz jakiegoś dopasowania do strony.

Zawsze drukuję z jednostronicowych i skala jest poprawna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co załączyłem jest już podzielone, ponieważ zrobiłem to pierwsze drukowanie do PDF Creatora, żeby wygenerować pdf i dopiero tego wygenerowanego pdf próbowałem wydrukować. Zrobiłem tak ponieważ na komputerze, który jest podłączony do drukarki nie ma zainstalowanego Adobe Readera. Czy to mogło się zepsuć przez tego PDF Creatora? Dokładnie takie same miałem ustawienia jak pokazałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.