Skocz do zawartości

krótki zasięg odbiornika


diablok1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Posiadam odbiornik z układem SDRX2B i na układzie była naklejka z napisem 35MHz, wiem że by go uruchomić trzeba mieć pilot z tą częstotliwością ale spróbowałem (nie zaszkodzi) różnych na 27 i 40 tylko jeden zadziałał z układem 8A977BP na 27.125MHz http://obrazki.elekt..._1363947057.jpg (ten z czwórką) poprawnie działa tylko z bliskiej odległości do10cm, dalej już nie działa, można go jakoś przerobić-poprawić odbiornik żeby zwiększyć zasięg? to na pewno nie jest wina pilota, został wzięty od innego autka które działało na dość dalekiej odległości około 20metrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Trochę źle napisałem pierwszy post nie dając informacji od czego ten odbiornik. owszem 35Mhz to tylko latające ale tu jest z autka elektronika i widać było że to jest fabrycznie zrobione, żadnego tam podejrzenia że coś jest przekładane, a po za tym z pilotem chodzi w przód, tył, lewo, prawo tak jak autko (latające nie mają wstecznego biegu), więc to nie jest od latającego tylko od autko, ja bym chciał to przerobić na 27 bądź 40 da rade to przerobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.