Baronu Posted January 21, 2008 Posted January 21, 2008 Chodzę do gimnazjum i mam zrobić projekt na technikę (na papierze i wykonać). Od jakiegoś czasu chciałem miec samolot RC. Doszedłem do wniosku, że jest to dobra okazja do wykonania takowego. Stąd moja prośba o podsunięcie mi modelu samolotu który byłby - Mocny (nauka pilotażu) - Tani (podzespoły) - Prosty w pilotażu Dodam tylko, że projekt robimy w 3 osoby. Z góry dziękuję.
motyl Posted January 21, 2008 Posted January 21, 2008 RWD by SkaZoo, a najlepiej zgłos sie do @instruktor albo @dali
Baronu Posted January 21, 2008 Author Posted January 21, 2008 Napisałem do "dali" na GG. A do instruktora napiszę. Dzięki Jaki osprzęt do niego byłby dobry żeby nie za drogo wyszło?
Adam P. Posted January 21, 2008 Posted January 21, 2008 Napisz jaki jest budżet projektu Wg moich obliczeń wychodzi ok 200zł+nadajnik i odbiornik. Chodzę do gimnazjum i mam zrobić projekt na technikę (na papierze i wykonać). Czyli Ty masz go zaprojektować, czy możesz ściągnąć i użyć gotowe plany?
Baronu Posted January 21, 2008 Author Posted January 21, 2008 moge sciagnac gotowe plany ale musze je przerysować. Budżet ok 300zł nie więcej raczej.
swirus Posted January 21, 2008 Posted January 21, 2008 moge sciagnac gotowe plany ale musze je przerysować. Budżet ok 300zł nie więcej raczej. Tylko szybowiec z tanią aparaturą.
Baronu Posted January 21, 2008 Author Posted January 21, 2008 A najtańsza aparatura do RWD by SkaZoo ile będzie kosztować? co to miałoby być?
Adam P. Posted January 21, 2008 Posted January 21, 2008 Aparaturą popularnie określa się sam nadajnik(to z drążkami co trzymasz w ręku ) lub nadajnik i odbiornik(to, co siedzi w modelu i przemienia fale radiowe na sygnał dla serw[urządzeń które wychylają powierzchnie sterowe]). Jeżeli planujesz skończyć swoją przygodę z RC na małych modelach klasycznej konstrukcji to możesz trochę zaoszczędzić na aparaturze Np. zestaw z modelu sky lady można czasem dostać na allegro za ok 170zł.
Baronu Posted January 21, 2008 Author Posted January 21, 2008 Do instruktora - jutro czynne? Wpadłbym
instruktor Posted January 21, 2008 Posted January 21, 2008 jestem we wtorki i piątki 16-30 do -do odwołania
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.