Jump to content

Pierwszy model (na technikę)


Baronu

Recommended Posts

Posted

Chodzę do gimnazjum i mam zrobić projekt na technikę (na papierze i wykonać). Od jakiegoś czasu chciałem miec samolot RC. Doszedłem do wniosku, że jest to dobra okazja do wykonania takowego. Stąd moja prośba o podsunięcie mi modelu samolotu który byłby

 

- Mocny (nauka pilotażu)

 

- Tani (podzespoły)

 

- Prosty w pilotażu

 

Dodam tylko, że projekt robimy w 3 osoby.

 

Z góry dziękuję.

Posted

Napisałem do "dali" na GG. A do instruktora napiszę. Dzięki

 

Jaki osprzęt do niego byłby dobry żeby nie za drogo wyszło?

Posted

Napisz jaki jest budżet projektu :)

Wg moich obliczeń wychodzi ok 200zł+nadajnik i odbiornik.

Chodzę do gimnazjum i mam zrobić projekt na technikę (na papierze i wykonać).

Czyli Ty masz go zaprojektować, czy możesz ściągnąć i użyć gotowe plany?

Posted

Aparaturą popularnie określa się sam nadajnik(to z drążkami co trzymasz w ręku :) ) lub nadajnik i odbiornik(to, co siedzi w modelu i przemienia fale radiowe na sygnał dla serw[urządzeń które wychylają powierzchnie sterowe]).

Jeżeli planujesz skończyć swoją przygodę z RC na małych modelach klasycznej konstrukcji to możesz trochę zaoszczędzić na aparaturze :D

Np. zestaw z modelu sky lady można czasem dostać na allegro za ok 170zł.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.