Skocz do zawartości

Modelarz hobbista


rodny

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry

 

Jestem modelarzem hobbistą,od zawsze ( od 68 roku) interesowałem się zdalnie sterowanymi modelami, zbudowałem ich kilka - nawet startowałem na zawodach modeli redukcyjnych, kiedyś zdobyłem brąz na Mistrzostwach Polski

 

Modeli Redukcyjnych Pływających,kilka wyróżnień na zawodahch modeli samochodowych.

 

Obecnie jednak technika tak poszła do przodu że czuję się jak dinozaur wybudzony ze snu. Owszem miałem małą przerwę w modelarstwie i obecne aparatury do zdalnego sterowania to dla mnie koszmar.

 

Chciałbym z kimś porozmawiać na temat aparatury Optic 6 sport 2,4 mhz - poprostu nie mam bladego pojęcia jak TO uruchomić, a dzisiaj trudno kupić nową aparaturę kwarcową na 6 kanałów.

 

Instrukcja do takiego komputera jak "Optic" po angielsku to jakiś żart - w Polsce chyba jeszcze obowiązuje język Polski,a mimo to NIKT nie posiada instrukcji do niej w jęzku naszych ojców.

 

Podejrzewam że i tak nie dałbym sobie rady z ustwieniami.

 

Pozdrawiam

 

rodny :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.