Skocz do zawartości

bindowanie delta 8 frsky i hitec optic 6


MarcinS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wciśnij przycisk na module z tyłu, włącz aparaturę, puść przycisk. Powinna migać dioda. Jeśli miga czerwona to naciśnij przycisk znowu (nie pamiętam dokładnie na jak długo), jeśli niebieska to zostaw. Wciśnij przycisk na odbiorniku, włącz zasilanie i puść przycisk kiedy zobaczysz migającą czerwoną i zieloną. Wszystko to jest opisane w instrukcji ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie d*pa :) nie chce migac niebieska i zastanawiam sie co robie zle. W instrukcji opisane jest ze powinienem w odbiornik wlozyc zworke, wiec zworka wyladowala w odbiorniku, z etego co pamietam to kolor zmieniał sie z czerwonego na niebieski w momencie kiedy radio laczylo sie z odbiornikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaką którą wersję oprogramowania modułu nadawczego? Nie mam tego odbiornika, ale po pobieżnym przejrzeniu instrukcji wydaje mi się, że moduł nadawczy musi obsługiwać odbiorniki bez telemetrii (minima), więc jeżeli masz oprogramowanie modułu w wersji 1,0 to musisz je aktualizować do 3,0.

 

Bartosz mnie uprzedził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiesz się jak go podłączysz do komputera przez HPP-22. Ale będzie to wersja 1.01 albo 2.0, a Ty potrzebujesz wgrać wersję 3.01. Podaję Ci już dokładną numerację, po sprawdzeniu na stronie: http://hitecrcd.com/support/firmware-software-updates/afhss-equipment-updates

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.