Jump to content

Byczek

Modelarz
 • Content Count

  262
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

1 Follower

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Kraków
 • Imię
  Kuba

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Buduję też model Messerschmitta z tych samych planów co ty Byczek. mam problem z narysowaniem "blachy" kabiny do wycięcia na CNC.

  Wiem, że uporałeś się sam z tym problemem. Proszę, mógłbyś udostępnić plik z rysunkiem, ewentualnie przesłać na e-maila: atopor@wp.pl.

 2. Witam, a jak ma się sprawa z tankowanie sprężonego powietrza do eurokit, przecież tam jest tam końcówka która nijak nie pasuje do kompresora choćby że stacji benzynowej,jestem posiadaczem tego podwozia ale nie ma tam sensownej instrukcji nabijania tej butli sprężonym powietrzem.
 3. Witam, po złożeniu model na dzień dzisiejszy prezentuje sie tak jak na załączonych obrazkach,pozostalo jeszcze drobne prace kosmetyczne i pokrycie model oracover, i podwozie.
 4. Prace nad modelem idą na przód i zmierzają ku końcowi.
 5. Witam po dłuższej przerwie, Oto dalsze postępy z prac, wykonanie podwozia i amortyzatorów z kompletu trzech rurek aluminiowych i dwóch sprężyn oraz kół pompowanych, w dalszej cześci będą one spawane nie jak zakłada plan ale trochę po mojemu. Teraz robi się przedłużka wału korbowego na silnik DLA56,
 6. tjaa, jasne..... widzę że nikt nie wie. https://www.google.pl/maps/@50.0935479,19.573811,422m/data=!3m1!1e3?hl=pl to chyba tu, latał tam ktoś?
 7. Witam, Jak w temacie, szukam lotniska RC w okolicy Tenczynka nieopodal autostrady A4, widziałem to lotnisko z autostrady ale nie wiem do kogo należy i czy można sobie tam polatać, proszę podajcie mi jeszcze dokładne namiary na to lotnisko, próbuje je odszukać na maps ale ze słabym skutkiem, pozdr.
 8. mam ten odbiornik, spokojnie zbindował się z modułem V8FT, jutro testy zasięgu z dopałką anteną typu Patch i bez dopałki
 9. AAAAAA!!! witam cie dadi!!!, szukam z tobą kontaktu!!! pilnie!!! Zaczynam odłożoną budowę meserschmitta bowiem prawie dwa lata przestoju to za dużo. W tym tygodniu prawdopobnie w okolicach środy wstawie fotki z budowy podwozia, oraz amortyzatora, potem dalej, widze świetnego meserschmitta zbudowałeś jestem pod wrażeniem, ile u ciebie wynosi skłon i wykłon silnika? gdzie masz SC? bo nie mam tego w planach. Pozdrawiam
 10. różne czytam opinie na temat tego filtra, niektórzy piszą że szkoda kasy a inni że się sprawdza. Może wreszcie się ktoś wypowie konkretnie czy warto wydać te 60 zł na filtr
 11. no aż jestem ciekawy, bo stoję przed zakupem tego urządzonka.
 12. to może zdradzi rąbek tajemnicy?
 13. Witam, Dziś przejeżdżałem ulicą grzegórzecką, nieopodal ronda grzegórzeckiego, widziałem napisy na szybach HobbyKing sklep modelarski-wkrótce otwarcie. HobbyKing oczywiście każdemu niemal znany. Poczekamy zobaczymy, chyba, że już ktoś wie coś na ten temat?
 14. kupić 8 silników asp, kupić konserwe zawartość zjeść, porozcinać cylindry z asp zespawać z puszką dookoła, weń umieścić koło metalowe, połączyć korbowody cylindra z kołem , w kole umieścić oś. całość szczelnie zespawać.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.