Jump to content

laminat- Pytanie laika...


Recommended Posts

Posted

Witam. ostatnio miałem taki pomysł aby wystrugać kadłub z jakiejś pianki i go zalaminować a piankę wytopić. Aczkolwiek nie miałem odczynienia z laminatem ( kiedys mysi byc ten pierwszy raz.) I pytanie jak sie do tego zabrać? jak przygotowac kopyto>? jakie żywice jakie tkaniny> gdzie wzmocnienia?

 

Z góry dziękuje za odpowiedzi. Pozdrawiam :D

Posted

Znów.....

Szukajcie a znajdziecie....

Takich tematów jest naprawdę masa. Ostatnio było nawet o tym na naszym forum.

Posted

sauberx009 -> Dobrze kombinujesz - poczytaj o metodzie traconego stryopinu.

Jak można się zabrać do tego możesz zobaczyć na przykład w mojej relacji dotyczącej Z2-U.

Ile tkaniny, jakiej, jakie wzmocnienia itd..to zależy od kształtu kadłuba, jego wielkości i wielu innych parametrów, trudno dać jednoznaczną odpowiedź na tak ogólne pytanie.

 

Pozdrawiam

Tomasz

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.