Skocz do zawartości

Turnigy 9XR współpraca z Phoenixem.


Zapi29
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jeszcze raz

Wlasnie zakupilem sobie aparature tyrnigy 9xr i dzisiaj mi przyszla. Zamowilem do niej takze nadajnik i odbiornik a takze kabel do symulaotra i do niego symulator phoenix.. Chcialbym sie dowiedziec jak mam postepowac aby mozna bylo ja uruchomic i podlaczyc tak zeby chodziil symulaotor.

Dziekuje i pozdrawaim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jeszcze raz

Wlasnie zakupilem sobie aparature tyrnigy 9xr i dzisiaj mi przyszla. Zamowilem do niej takze nadajnik i odbiornik a takze kabel do symulaotra i do niego symulator phoenix.. Chcialbym sie dowiedziec jak mam postepowac aby mozna bylo ja uruchomic i podlaczyc tak zeby chodziil symulaotor.

Dziekuje i pozdrawaim

 

Jak kupiłeś originał "Phenix" to powinien mieć kabel usb w zestawie .

Instalujesz program podłączasz kabelek , kalibracja program cie poprowadzi.

Co do aparatury żeby działała musisz ją zbindować z odbiornikiem , jak ? poszukaj na necie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem zainstalowany symulator lotu reflex i nijak nie moglem sie polaczyc z aparatura wogole symulator jej nie wykrywal.Postanowilem zainstalowac phoenixa niestety efekt ten sam brak polaczenia . Probowalem polaczyc sie za pomoca kabla jack- jack tez nic. Moja uwage zaciekawilo urzadzenie ktore jest wpinane do USB z ktorego wychodzi kabel jack-jack i wpinany jest do aparatury. Z boku tego urzadzenia jest przelacznik 4-tero stopniowy . Mialem poprostu przestawiony na inna pozycje .Przelacznikiem ustawia sie jakim symulatorem operujemy. Przestawienie pomoglo aby symulator mogl wykryc aparate.Mysle ze ta informacja sie komus przyda. Teraz pozostaje tylko nauka na symulatorze a potem zakup jakiegos prostego i latwego w pilotarzu samolociku.Dziekuje i pozdrawaim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.