Skocz do zawartości

czy ten silnik sie nadaje do samolotu rc


majsterkowicz170

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chcesz się uczyć to zacznij od czytania forum. Np od działu "od czego zacząć". Używaj opcji szukaj. Po prostu przeglądaj i czytaj różne wątki. W każdym dziale są podklejane wątki z ważnymi i ciekawymi informacjami. Chcesz się dowiedzieć czegoś o pakietach, proszę bardzo, wchodzi do działu pakiety a tam masz podklejony wątek.

Dostajesz wędkę a nie rybę. Nikt się za Ciebie nie nauczy i nie poda Ci gotowego rozwiązania idealnego dla Ciebie. Poczytasz trochę to Ci się rozjaśni.

Ja przez pierwsze dwa tygodnie nic nie robiłem tylko czytałem i czytałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zalozyłem sobie konto na tym forum,żeby się uczyć od osub które się na tym znają i ewentualnie mogą coś doradzić a nie odsyłać mnie gdzieś.Ja się dopiero ucze jak bym wszystko umiał to bym sie o nic nie pytał i sam dawał rady

 

skoro nie chcesz żeby Cię gdziekolwiek odsyłać to:

 

"osub" piszemy przez ó bo patrz zasada, gdy wymienia się w innych formach tego samego wyrazu lub w innych wyrazach na: o, e, a

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.