Skocz do zawartości

Depron pod 400


Barlu

Rekomendowane odpowiedzi

Czy pod silnik klasy 400 z pakietem ni-cd (6-7ogniw) da radę zrobić średniego sylwetkowego akrobatę? Ciężki trochę będzie, ale czy poleci? Nieakrobatę sylwetkowego można, wiem, ale mi chodzi o akrobatę SYLWETKOWEGO ze sztywnego depronu :roll: (póki co extra pod cox-a będzie w poczekaniu :evil: ) (co do regla, kolega z forum alexa może mi pożyczy, za co serdeczne dzięki :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja robiłem sylwetkową extre z depronu pod 400 z przekładnią i smiglem 9x5

i pakietem ni-cd 900mah chyba 7,2v i.......

i....jakoś latało ledwo co więc to nie jest chyba najlepszy pomysl chyba jakjuż akrobat to speed 40 weddlug oryginalnych planow bo w tych sylwetkowych to sie bardzo mocno skrzydła wyginają , prawie że w literę "U"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być trudno, mam co prawda nie duże doświadczenie ale raczej pozostawiłbym tego typu silniki do niewielkich górnopłatów itp.

 

Chociaż zerknij na stronę www.3dfoamy.com - jest tam sporo fajnych modeli, którymi można "powywijać fikołki" w powietrzu, można ściągnąć plany i jak dobrze się przyjrzysz to część z nich ma jako zalecany napęd silnik GWS'a 350 z przekładnią.

 

Więc jest jakiś cień szansy.

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.