Skocz do zawartości

Robin Dr2160(maska,kabina i owiewki na koła)ESM


RV4

Rekomendowane odpowiedzi

Kolegdzy orientujecie się może gdzie można zamówić maskę na silnik,kabinę i owiewki na koła do Robina DR2160 ESM?Wszędzie już praktycznie szukałem i nigdzie nie mogę znalez,są sklepy które oferują części w Niemczech ale aktualnie nie mają.A z USA nie wiem ile by to szło i czy w jednym kawałku by to przyszło,wiadomo jest ryzyko uszkodzenia w trakcie transportu.Można by było się skusić na zrobienie tych elementów ale po kalkulacji materiałów,robocizny przewyższyło by mi wartość pustego modelu.Od drgań mi popękała pleksa oraz dolna częśc kabiny która jest dzielona na dwie połówki co ciekawsze część kokpitu i częśc mocująca jest zrobiona chyba z ABS,w masce mi pęka żelkot i w owiekach również.

 

Pzdr.

Paweł.K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolegdzy orientujecie się może gdzie można zamówić maskę na silnik,kabinę i owiewki na koła do Robina DR2160 ESM?Wszędzie już praktycznie szukałem i nigdzie nie mogę znalez,są sklepy które oferują części w Niemczech ale aktualnie nie mają.A z USA nie wiem ile by to szło i czy w jednym kawałku by to przyszło,wiadomo jest ryzyko uszkodzenia w trakcie transportu.Można by było się skusić na zrobienie tych elementów ale po kalkulacji materiałów,robocizny przewyższyło by mi wartość pustego modelu.Od drgań mi popękała pleksa oraz dolna częśc kabiny która jest dzielona na dwie połówki co ciekawsze część kokpitu i częśc mocująca jest zrobiona chyba z ABS,w masce mi pęka żelkot i w owiekach również.

 

Pzdr.

Paweł.K

 

 

Cześć patrzyłeś w tym sklepie,ja tam kupiłem kabinę do JU 87 ESM

 

http://shop.lindinger.at/product_info.php?cPath=1619_1635_1639&products_id=71021

 

http://shop.lindinger.at/product_info.php?cPath=1619_1635_1640&products_id=87000

 

Pozdrawiam Włodek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.