Jump to content

wlodeklis

Modelarz
 • Content Count

  156
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by wlodeklis

 1. Witam jakiś czas temu stałem się posiadaczem dość wiekowego zestawu B-25 TopFlite. Szybka elektryfikacja i oblot modelu. Film z pierwszego lotu bez gondoli silników i innych dodatków.
 2. Może zabierz do muzeum
 3. wlodeklis

  Emax 60A

  Dziękuję bardzo.
 4. wlodeklis

  Emax 60A

  Szukam instrukcji do regulatora Emax 60A taki jak na zdjęciu. Może ktoś ma PDF lub chociaż zdjęcie. Pozdrawiam Włodek.
 5. Gratuluje oblotu, jaka rozpiętość i waga modelu?
 6. Jacek mam Cessnę 310 2300mm dwa silniki elektryczne,pakiety 2 x 6s 5000mAh umieszczone są maxymalnie z przodu,przed przednią wręgą jest przednie podwozie + serwo do sterowanie przedniego podwozia i pakiet zasilający serwa life 2300 6,6v i dopiero mi się wyważyła.
 7. Świeca to 1,2Va nie 12V, odpalanie palcem raczej bym odradzał,najlepiej skontaktować się z jakimś modelarzem z twojej okolicy umówić się na lotnisku modelarskim porozmawiać pokaże co i jak pomoże w oblataniu modelu.Ktoś kto nie latał modelami może w kilka sekund rozbić model,a co gorsza zrobić komuś alb sobie krzywdę. Pozdrawiam Włodek.
 8. Witaj jest jeszcze książka Pana Wiesława Schiera. W jakiej skali planujesz budowę modelu. Pozdrawiam Włodek.
 9. Dziękujemy za super imprezę,pozdrawiam i do zobaczenia.
 10. Super model, super dźwięk gratulacje.
 11. Na tym kolanku gwint pasuje do silnika?
 12. Kolanko 90 st też musi być gwint.
 13. Ja bym pomyślał o czymś takim oczywiście gwint musi pasować,jak nie kupić to można zrobić gwint pewnie calowy? Ten króciec to chyba odpowietrzenie skrzyni korbowej.
 14. Nie znam szczegółów ubezpieczenia OC w Allianz wiem tylko że waga modeli max 5kg, można ubezpieczyć też cięższe modele chyba do 15kg ale cenna jest jakaś zaporowa.Ja mam ubezpieczenie w PSP.
 15. Dokładnie pamiętam był to wariant 2. U Nas na lotnisku ubezpieczenie OC jest obowiązkowe, każdy z Użytkowników ubezpiecza się gdzie chce ale większość ma ubezpieczenie w PSP albo Ci co latają lżejszymi modelami do 5kg w Allianz.
 16. U Nas na lotnisku kolega modelem motoszybowca uszkodził innemu koledze nowy samochód, napisał oświadczenie podobne do komunikacyjnego gdzie opisał przebieg zdarzenia,ubezpieczony był w PSP. Samochód został naprawiony w ASO bezgotówkowo Hestia wypłaciła bez problemu.Tak że myślę że ubezpieczenie w PSP działa, a przynajmniej działało bo było to kilka lat temu.
 17. Po ustawieniu napięcia zalałem potencjometr odrobiną kleju na gorąco i jest ok. Nie wiem czy bez kleju coś by się działo,tak naprawdę to bardzo prosty menadżer zasilania.
 18. Używam takiego jak na zdjęciu plus ten wyłącznik,nie jest to Pawerbox ale spełnia swoje zadanie.
 19. https://www.youtube.com/watch?v=7n51Vi87KeQ Może pomoże filmik. Musisz mieć najnowszy firmware w nadajniku i w module.
 20. Wszystkich krytykujących zapraszam za rok do Bobrowników z dużymi makietami podkreślam dużymi a nie z jakimiś modelami 1500mm niech pokażą co potrafią.Pozdrawiam Włodek.
 21. wlodeklis

  MIG 29 CRASH

  https://www.youtube.com/watch?v=YLBLKFBith4&fbclid=IwAR2cSUFfO5GwXKQDVfMXnB7s_b2m6fLNFrzHpMX8PDlR00fko7k6JTP1-Ns
 22. Cześć w kilku większych modelach elektrycznych mam taki regulator https://hobbyking.com/en_us/hobbykingtm-ss-series-190-200a-esc-opto-only.html w sumie mam ich chyba z pięć sztuk nigdy nie miałem żadnego problemu jedyne ograniczenie że są do max 6S. Pozdrawiam Włodek.
 23. Cześć może tu; https://carboncenter-sklep.pl/wlokno-weglowe-c-1_7.html
 24. Cześć https://www.ef3m.pl/pl/c/Czesci-do-silnikow-rc/73
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.