Jump to content

Dziękuję za życzenia urodzinowe!


luckylong

Recommended Posts

Ja także przyłączę się z podziękowaniami za otrzymane życzenia, a było ich nad wyraz dużo i nie spodziewałem się takiej ich ilości. Serdeczne dzięki Koledzy za pamięć i miłe słowa. Nie omieszkałem zrobić sobie na własny użytek takiej małej pseudoanalizy socjologicznej i wyszły mi z niej dwia bardzo miłe spostrzeżenia. Po pierwsze dostałem dokładnie 50 : 50% życzeń napisanych jako "własne" i "standartowe", a to dobitnie o czymś świadczy. O telefonach i życzeniach osobiście mi złożonych przez trzech naszych Kolegów nawet nie wspominam, ale też już Im osobiście dziękowałem. Z tej "analizy" druga rzecz, która była dla mnie bardzo miła, to przeważająca ilość życzeń, które napłynęły od młodych wiekiem użytkowników naszego forum, w tym także takich, którym zdarzyło się usłyszeć ode mnie jakieś krytyczne uwagi. Wniosek z tego taki, że młodzi czytają moje gawędy i wymądrzanie się, a mi jest bardzo miło z tego powodu. Obiecuję dalsze Was zanudzanie, a póki co , czekam na jakieś nowe materiały i mam nadzieję, że niebawem się pojawią.

Jeszcze raz - bardzo dziękuję! :D

Link to comment
Share on other sites

Witam, nie chcę zaczynać nowego tematu, więc się dołączę do tego :) . Również dziękuje wszystkim za życzenia, które otrzymałem, a było ich w skrzynce naprawdę bardzo dużo :wink: i co chwilę docierają kolejne życzenia :wink: . Jeszcze raz - Serdecznie dziękuje! :)

 

pozdrawiam Maciek

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witam

Dziękuję za życzenia urodzinowe które otrzymałem na forum i nie tylko. Byłem bardzo miło zaskoczony, nie spodziewałem sie takiej ilości. Jeszcze raz DZIĘKUJĘ :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest slawekmod

Bardzo dziękuję wszystkim za życzenia urodzinowe.Ich ilość mile mnie zaskoczyła.Pozdrawiam.Sławek.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.