Skocz do zawartości

Zacinanie się filmów na Youtube


szymon-flightory

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kolejny problem, mianowicie każdy film na youtube, który próbuję odtworzyć przerywa się zaraz na początku. Przez pierwsze 15 sekund idzie płynnie, a później się zatrzymuje i koniec. Mam najnowszego Flash Playera, próbowałem na różnych przeglądarkach i zawsze to samo. Problem jest od dwóch dni. Nic przełomowego przez ten czas nie robiłem i nie wiem co moze być przyczyną. Dodam też, że połączenie internetowe jest ok, bo prędkość pobierania jest wysoka, wszysko chodzi płynnie oprócz tych filmików. Wirusów nie ma bo skanowałem cały komputer. Jeżeli połączę się telefonem przez Wi-Fi to youtube dobrze działa. Aż za dobrze. A jak uruchamiam na kompie to w ogóle nie działa. Więc to nie wina internetu. Wyczyściłem rejestr, usunąłem cookies'y, pamięć podręczną i dalej nic. Ma ktoś jakiś pomysł ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację,nie zawsze to występuje i nie wiem czemu.To już musi ktoś mądrzejszy wyjaśnić.Jednak miałem podobny problem,system czysty,brak niepotrzebnych procesów,itp,itd i nic nie pomagało.Dopiero instalacja flasha w we wczesnej wersji 10 pomogła.Ten sam problem miał brat i rozwiązanie było to samo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.