Skocz do zawartości

czy dobra


romciu

Rekomendowane odpowiedzi

Aby nadajnik i odbiornik działał poprawnie muszą pracować na tym samym kanale a aby mieć taki sam kanał potrzebujesz dwóch kwarców nadawczego montowany w nadajniku i odbiorczego montowany w odbiorniku w modelu SPECTRA daje ci taką możliwość ze nie potrzebujesz kwarców nadawczych gdyż dzięki temu modułowi możesz wybrać odpowiedni kanał bez konieczności kupowania kompletów kwarców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kolego, a masz kasę w ogóle na taki sprzęt?

Bo jeśli masz 13 lat i chcesz zacząć przygodę z modelarstwem, to polecałbym pierw zabawę z gumówkami i/lub czymś podobnym, a później dobrze się zastanowić nad resztą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diakon napiał : Hej Kolego, a masz kasę w ogóle na taki sprzęt?

Bo jeśli masz 13 lat i chcesz zacząć przygodę z modelarstwem, to polecałbym pierw zabawę z gumówkami

 

 

Kase mam ,a czy to ,że mam 13 lat w czymś przeszkadza ??? Zbudowałem kilka modeli a gumówkami bawi sie mój brat 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie o to chodzi, tylko po prostu odnoszę wrażenie, że rodzice dadzą Tobie na to co chcesz kasę.

Oczywiście, nie traktuj tej wypowiedzi jako drwiącej, po prostu nieraz się zdarza, że rodzice dają dzieciom na "zabawki", tymczasem w ogóle ich nie interesuje po co to wszystko.

 

Jeśli podoba Ci się modelarstwo, to czemu nie, kupuj co chcesz. W końcu często się też zdarza, że ktoś w młodym wieku już dobrze lata...

 

Powodzenia :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz Diakon te pieniądze sam zarobiłem a tak w ogóle to ja od rodziców żadko biore jakieś pieniądze po prostu staram się być samodzielny :)

A tak apropo nie jestem rozpuszczonym ''gówniarzem'' choć nie twierdze że o to ci chodziło

 

 

PS dziś rozwaliłem RWD 5 (poszło śmigło i wręga ) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo osob narzekalo na tą aparaturke np. Motyl. Na twoim miejscu poszukałbym mx-16 sam nadajnik powinien miec podobną cene. Ale czytając twoje inne posty doszłem do wniosku że narazie takie cos ci nie potrzebne. Na 2-3 lata spokojnie starczy ci flash5, optic, mx-12, czy sanwa 6000. Cały zestaw chyba każdej z wymienionych przezemnie aparatur kosztuje tyle co sam nadajnik eclipse 7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bierz tego eclipsa , radio ma mało czytelny wyswietlacz, i dziwne mało intuicyjne menu kup lepiej mx-12 ma co prawda jeden kanał mniej ale za to wyswietlazc i obsługa znacznie prostsze. Mój znajomy ma eclipsa i nie jest z niego zbyt zadowolony .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

jestem szczęśliwym posiadaczem Eclipsa 7 i jestem bardzo zadowolony. Wyświetlacza JEST czytelny, menu może na początku trochę skomplikowane, ale dla kogoś kto po raz pierwszy ma do czynienia z czymś takiem nie może byc inaczej. zaprogramowałem 2 samoloty i wszystko stało się jasne.

 

Jeśli chodzi o ceny w tym sklepie to :rotfl:

 

sprawdzałeś inne oferty, np nastik :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.