chmielu Posted February 2, 2008 Posted February 2, 2008 Hej. Witam wszystkich. Mam na imię Łukasz, mam 16 lat i mieszkam w Lęborku (50km od 3city) . Jestem początkującym modelarzem. Moja przygoda z tym wspaniałym hobby nie zaczeła się najlepiej ;/ Kupiłem sobie sky lady i przyszło do mnie ze złamanym skrzydłem i teraz bedę musiał złożyć reklamację albo kupić nowe skrzydło ,ale napewno sie niezniechęce A więc jeszczę raz witam wszystkich serdecznie.
arti61 Posted February 3, 2008 Posted February 3, 2008 Hej hej Witam Ciebie i życzę dużo frajdy z klejenia listewek :jupi:
chmielu Posted February 3, 2008 Author Posted February 3, 2008 Wielkie dzieki 8) Napewno będe walczył o swoję , a co do listewek to i tak by nic nie dało :roll: skrzydło jest hmm do wywalenia... Pozdrawiam Łukasz
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.