Jump to content

HK - wysyłka LiPo wznowiona.


Recommended Posts

Posted

Witam !

 

Moje informacje mogą się okazać szczątkowe - mam nadzieję, że ktoś je uzupełni. Jakiś czas temu obiło mi się o uszy, że HK wstrzymał wysyłkę pakietów LiPol. Ze dwa dni temu otrzymałem od nich email, że wysyłka LiPo została wznowiona ("będzie tak samo szybka i niezawodna jak kiedyś"). Jak twierdzą mają dostępne kilka nowych opcji wysyłek pakietów, wracają do backlogów i dziękują za cierpliwość w okresie braku opcji wysyłki.

 

To tak w skrócie, pomyślałem że może informacja okaże się komuś przydatna.

 

Pozdrawiam !

Posted

Przydatna informacja;)

 

Jednak próbowałem złożyc zamówienie na lipola 2200 mah i wyskoczyła mi informacja, że nie wyślą paczki oznaczonej jako International (Registered) Air Mail 301 - 500g Lipo $11.49 bo zawiera... lipolka... I gdzie tu sens?

Posted

Sprawdzę jeszcze raz maila, czy aby nie było napisane "Soon .." ;) czyli wkrótce ..

Posted

Z rozmowy na czacie dowiedziałem sie, że moja wysyłka nie może być zrealizowana, bo team zajmujący sie wysyłkami ma jakieś problemy i zalecają mi wybór innej metody przesyłki (ok 25$, juz lepiej z EU zamawiać pakiety) bo airmailem BYĆMOŻE już nigdy nie będzie możliwosci wysyłki...

Posted

"Hi Kacper, we're back to shipping lipos as quickly and affordable as ever!

We've caught up on the backlog and have implemented several new shipping options. We want to thank you for your patience and support during this period. "

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.