Skocz do zawartości

Budowa lotniczych makiet RC Gordon Whitehead - czy warto?


kapral

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W związku ze zbliżającym się sezonem prezentowym mam pytanie o tę książkę, czy warto ją mieć, czy zawiera przydatne wskazówki dotyczące modelarstwa a przede wszystkim jak się ma ta pozycja do polskiego starego i nowego testamentu modelarstwa, czyli Miniaturowego lotnictwa i ABC Miniaturowego lotnictwa (to cytat z kol. motylastego).

Ma to być prezent dla osoby budującej modele latające a mnie chodzi o to aby nie powielać informacji z polskich książek.

Pozdrawiam i czekam na ewentualne opinie

Józef

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem tę książkę od obecnej narzeczonej 2 lata temu i powiem szczerze że nie dorosłem trochę do niej. Bardziej moje doświadczenie jest nadal młode( a latam już 7 lat). Poniekąd z zawartych informacji w książce kilka razy udał mi się wspomóc kolegów na forum. Wymiary liter i znaków różnych narodowości, jaką makietę wybrać, od czego zacząć budowę, gdzie się posiłkować. Zawiera także różne rozwiązania techniczne a także jak wyznaczyć sc w różnego typu modelach. Uważam że warto mieć tę książkę pod ręką. Powoli także będę kupował pozostałe publikacje tak żeby stworzyć biblioteczkę dla potomka/ów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.