Skocz do zawartości

[U] Energy 3D


Marek_Cm

Rekomendowane odpowiedzi

to bedzie miec z 50 mb, jak sie zmniejszy rozdzielczosc zdjeci z 800x600 to bedzie mniej

 

Dodane 20:24

Ma ktos zdolnosci w obsludze programow graficznych. Potrzebowalbym jakas fajna naklejke na skrzydlo. Chcialbym, zeby byl to napis ENERGY 3D. Naklejka powinna miec wymiary ok 20 x 7-8 cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Fajny model i jeszcze lepszy poradnik :D . Pelny podziw. Ogladalem go i zastanawiam sie tylko czy w wersji elektrycznej mozna by go zrobić nieco delikatniej i lżej. Na przyklad na kadlub, zamiast sklejki 1,5 użyć 1mm i w calym modelu użyć listewek mniejszych przekrojów np. zamiast 5x3 może by tak 4x3. Jak sądzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiało można by było go wyposarzyć w silnik elektryczny. Waga jaka mi wyszła to lotu jest troche duża. Oczywiście można zmodyfikować konstrukcje tak, aby była lekka. Budując ten model miałem zamiar zrobić go pancernie, tak aby sie nie rozpadł w powietrzu. Jak wiecie statecznik poziomy tylko nie wytrzymał ekstremalnych przeciążeń.

Stosując napęd elektryczny myślę, że zaoszczędzi się kilkadziesiąt gramów na wadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.