Skocz do zawartości

Dobór silnika do ESA


ŁukaszBełchatów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym się zapytać czy silnik emax cf2822 Będzie pasował do modelu esa z epp? Posiadam jeszcze silnik który niema oznaczeń. Podobno jest to silnik bezszczotkowy 2825 KV1950. Który z tych silników będzie lepszy i jakie śmigła można zastosować do takich silników? Z Góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lub też nowszy odpowiednik Grand Turbo GF 2210/20 i śmigło jakie ja używam to podróba APC też 8x4 ( GWS jest jak dla mnie za miękkie ) ;):D a z czystej ciekawości założył bym ten drugi silnik którym dysponujesz. Ten o wyższym KV :D zaczynając od śmigła 7x4. Ale by była rakieta :P

 

Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale nie mogę edytować. Zależy jeszcze jakie ESA. Do WW1 wystarczy ten 2822 a do WW2 ten co Patryk podał. Takie chyba raczej standardowe silniki jeśli chodzi o ESA :D

 

Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też do ESA. :)

Koledzy polecają emaxa cf2812 bo jest szybszy a na zawodach jest to ważne. Jak chcesz sobie polatać koło domu to możesz zamontować do modelu ESA silnik ten co masz cf2822 ze śmigłem 9x6 np. Jest wolniejszy niż cf2812, ale ciągu ma dużo więcej niż waga modelu i pionowe manewry mu nie straszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.