Skocz do zawartości

Beta 1400 problem z regulatorem obrotów silnika


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Pisze ponieważ mam problem z regulatorem obrotów. Zakupiłem drugą Betę ponieważ pierwsza się lekko sfatygowała.

Wersja druga któa kupiłem była z serwami, regulatorem i silnikiem. Kiedy podłączyłem już wszytsko zuważyłem dziwne zachowanie drązka gazu. Kiedy dojade do połowy silnik wogólę nie włącza. Kiedy drążek jest w 3/4 wychylenia to włacza się silnik na strasznie dużych obrotach. Trymer gazu jest ustawiony w pozycji neutralnej. W poprzednim modelu dźwignia gazu stopniowo zwiększała obroty.Nie wiem czy może to być spowodowane. Mogę nagrać filmik bo nie wiem czy dobrze to wytłumaczyłem.

Dodam jeszcze ze wszystkie wychelnia serw działąja prawidłowo.

Z góry dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaprogramuj max wychylenie drążka gazu. Przeważnie programuje się to tak:

1) Włącz nadajnik.

2) Ustaw gaz na max

3) Włącz zasilanie do regulatora (regulator podłączony do odbiornika kanał nr.3)

4) Czekasz aż "zapika".

5) Ustaw gaz na min.

Kalibracja zakończona

Powinna zagrać melodyjka lub zacznie pikać jak podczas normalnej procedury startu (zazwyczaj ilość cel).

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaprogramuj max wychylenie drążka gazu. Przeważnie programuje się to tak:

1) Włącz nadajnik.

2) Ustaw gaz na max

3) Włącz zasilanie do regulatora (regulator podłączony do odbiornika kanał nr.3)

4) Czekasz aż "zapika".

5) Ustaw gaz na min.

Kalibracja zakończona

Powinna zagrać melodyjka lub zacznie pikać jak podczas normalnej procedury startu (zazwyczaj ilość cel).

Dzięki wielkie za pomoc. Działa jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.