Bartasek Posted February 9, 2008 Posted February 9, 2008 Chciałem się was zapytać czy można kupić lepsze akku;] Ja mam "Ni-Cd 5AA700mAh 6v" Można kupić leszpe..? Jeżeli są co to daje..?... Proszę o linki, najlepiej z allegro ;]
Guest slawekmod Posted February 9, 2008 Posted February 9, 2008 Napisz do czego konkretnie mają być zastosowane.700 mAh to nie jest szczyt techniki jak na dzisiejsze standardy.
Guest slawekmod Posted February 9, 2008 Posted February 9, 2008 w sklepach modelarskich w necie jest tego bardzo dużo.Polecam jednak wysokoprądowe Ni-Mh. W www.batimex.pl znajdziesz lepsze akumulatory.
Bartasek Posted February 9, 2008 Author Posted February 9, 2008 A coś na allegro jest..? Mógłby mi ktoś podać link.. jak ja szukałem nie znalazłem nic:(
Guest slawekmod Posted February 9, 2008 Posted February 9, 2008 http://nastik.pl/pakiet-sanyo-nimh-2700mah-p-1817.html może coś takiego? Trudno stwierdzić jakiej wydajności prądowej potrzebujesz.Ale skoro do Twojego BMW wystarczył pakiet 700mAh to z takiego jak w tym linku napewno będziesz zadowolony.
Bartasek Posted February 9, 2008 Author Posted February 9, 2008 Wiesz ja mam 14 no prawie 15 lat wiec nie mogę obsługiwać takiego czegoś jak PayPal.. Na takich stronach jest większość takiego.. więc wolałbym na allegro ;]
Robert Holeczek Posted February 9, 2008 Posted February 9, 2008 Ale przecież w nastiku można za pobraniem paczkę wziąść.
meteor Posted February 9, 2008 Posted February 9, 2008 Wiesz ja mam 14 no prawie 15 lat wiec nie mogę obsługiwać takiego czegoś jak PayPal.. Na takich stronach jest większość takiego.. więc wolałbym na allegro ;] allegro też jest od 18
Bartasek Posted February 9, 2008 Author Posted February 9, 2008 xD ale na allegro moi rodzice mają konto.. a na paypal to wiecie...
Marcinmb Posted February 9, 2008 Posted February 9, 2008 ja mam 14 lat i bez problemu kupuje wszystko przez paypal..sam
robraf Posted February 9, 2008 Posted February 9, 2008 ale czemu pay pal załóż sobie konto na mame ( oczywiście za jej zgodą) w mbank.pl ja tak mam
meteor Posted February 9, 2008 Posted February 9, 2008 robraf dziwne ja w mbanku mam konto na siebie a nie mam 18, wystarczy że rodzic wyrazi zgodę i możesz mieć izzykonto
Bartasek Posted February 9, 2008 Author Posted February 9, 2008 A mógłby mi ktoś podać jakiś link na Allegro ?
robraf Posted February 9, 2008 Posted February 9, 2008 www.allegro.pl meteor, ja zakładałem konto chyba 2 albo 3 lata temu to chyba nie było tego izzykonta ja mam chya ekonto czy cós
Guest slawekmod Posted February 9, 2008 Posted February 9, 2008 Przecież zakupienie w sklepie internetowym za pobraniem to chyba operacja najłatwiejsza na świecie.Trzeba zapisać się w sklepie albo niech to uczyni mama lub tata i po kłopocie.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.