Skocz do zawartości

Bezpieczny zasięg frsky v8r4-II


Patryk900
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam pojęcia. Ja dzisiaj sam sprawdziłem swoje odbiorniki na lotnisku czyt. długi spacer. Chyba nie ma lepszej metody. Co Ci przyjdzie z tego że usłyszysz "800 m" skoro lepiej jest to zobaczyć na własne oczy, jak mały jest model itp. Po drugie tutaj antena jest na zewnątrz a w życiu większość modelarzy ma antenę z odbiornikiem ukryta w kabinie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie 3 dni temu "sprawdziłem" zasięg. Piękna pogoda, najpierw jeden model, potem ESA właśnie z tym odbiornikiem. Na jakichś 200 - 300m model zgłupiał na chwilę. Wracam do bazy - a tam nie ma anteny... Odpadła... Zasięg BEZ ANTENY - 200m Miałem właśnie Ci Patryku o tym pisać. Nowa antena (drut 31mm) przylutowana i dodatkowo zabezpieczona hotglutem.

 

To jest już druga wymiana antenki w tym odbiorniku. Bardzo delikatnie mocowana. Kropla kleju chyba obowiązkowa. Inna sprawa, że to najbrutalniej traktowany odbiornik. Obsługuje wszystkie modele i przeżył wiele kraks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.