kreis84 Posted October 11, 2008 Author Posted October 11, 2008 Po wielu wielu lotach, po prawie równie wielu kraksach oraz drobnych naprawach RWD trafiło na warsztat w celu gruntownego remontu. Po zdjęciu taśmy ukazał się obraz nędzy i rozpaczy: Przy okazji postanowiłem go deczko odchudzić, o to efekt: Dziś już nim polatałem, miał być film ale moje kochanie wzięło na lotnisko aparat bez akumulatorów :oops: Odchudzanie wyszło nieźle, na śmigle 9x5 rwie pionowo do góry, a więc masa spadła grubo poniżej 600g. Taki motoszybowiec mi wyszedł
Shin Posted October 13, 2008 Posted October 13, 2008 Teraz to wygląda jak "nie RWD" Ale to nie znaczy ze nie jest taki ładny
sensej2000 Posted October 14, 2008 Posted October 14, 2008 witam jaki stosujesz dokladnie silnik w samolocie?? ja mam starą 370 i się zastanawiam czy da rade uciągną ten samolocik
Shin Posted October 15, 2008 Posted October 15, 2008 RWD5 by Skazoo został oblatany na silniku klasy 400 z przekładnią 4:1. Więc 370 chyba uciągnie... Nie znam się za bardzo ale tam myślę...
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.