Jump to content

Kolejny zefirek? Nie, jednak RWD :)


kreis84

Recommended Posts

Posted

Po wielu wielu lotach, po prawie równie wielu kraksach oraz drobnych naprawach RWD trafiło na warsztat w celu gruntownego remontu.

Po zdjęciu taśmy ukazał się obraz nędzy i rozpaczy:

album_pic.php?pic_id=381

 

Przy okazji postanowiłem go deczko odchudzić, o to efekt:

album_pic.php?pic_id=382

album_pic.php?pic_id=383

album_pic.php?pic_id=384

 

Dziś już nim polatałem, miał być film ale moje kochanie wzięło na lotnisko aparat bez akumulatorów :oops:

Odchudzanie wyszło nieźle, na śmigle 9x5 rwie pionowo do góry, a więc masa spadła grubo poniżej 600g. Taki motoszybowiec mi wyszedł :)

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply
Posted

RWD5 by Skazoo został oblatany na silniku klasy 400 z przekładnią 4:1. Więc 370 chyba uciągnie... Nie znam się za bardzo ale tam myślę...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.