Skocz do zawartości

Samolot do budowy


plish

Rekomendowane odpowiedzi

Czy opłaca mi się takową kupować czy lepiej kupić np 6-kanałową i mi starczy na dłużej??

Jesli mozesz wydac wiecej to kup 6 kanalowa - tu nie ma sie nad czym zastanawiac - aparatura zostanie na dlugo po tym jak zapomnisz o pierwszych modelach wyslanych 6 stop pod ziemie.

A opisow i porad ktora aparature kupic jest mnostwo na forum - znajdziesz bez problemu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

:D DO RWD 5 ZKazoo jakie mi radzicie kupić: aparaturę, ile tych servów i jakich ,silnik,regiel,pakiet, ile tego depronu kupić. A powiedzcie mi jedno jak te plany wydrukować bo np. jak drukuje wiadomo ze mi sie nie zmieszczą na jednej kartce A4 wszystkiego bo to muszę mieć w skali 1cm : 1cm jak to zrobić żebym miał plan w jednej całości w skali 1cm-1cm :?:

Pozdrawiam :

rafalzur6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zrezygnuje z RWD 5 Skazoo: ponieważ jak drukuje to np. skrzydło mam na kilku częściach kartki A 4 i bawie się wycinanie przy tym nie mogę się pomylić i zaklejanie kartek

Zostanę przy tym: http://zuk.modelarstwo.org.pl/kurs/kadlub.html http://zuk.modelarstwo.org.pl/kurs/skrzydla.html tylko naj ważnejszy problem nie mam programu CorelDraw8 a tam są wymiary tego modelu jak by sie dało to jak by ktoś z was miał program CorelDraw8 i by przeniósł te wymiary na Adobe Reader i by przesłał mi to bym był bardzo wdzięczny link do tych wymiarów to http://zuk.modelarstwo.org.pl/kurs/kadlub.html i tam na samym dole sie znajduje" Tutaj są plany samolotu w formacie CorelDraw8" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zrezygnuje z RWD 5 Skazoo: ponieważ jak drukuje to np. skrzydło mam na kilku częściach kartki A 4 i bawie się wycinanie przy tym nie mogę się pomylić i zaklejanie kartek

 

Mysle ze jezeli masz problem z bezblednym sklejeniem kilku kartek papieru, to powinienes sie zastanowic czy uda ci sie skleic ten model, a nawet jakikolwiek inny.. A wierz mi ze jest to bardziej skomplikowane niz sklejenie kilku kawalkow papieru.

 

Baxter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zrezygnuje z RWD 5 Skazoo: ponieważ jak drukuje to np. skrzydło mam na kilku częściach kartki A 4 i bawie się wycinanie przy tym nie mogę się pomylić

Litości! To jak ty chcesz zbudować samolot, skoro kartek nie potrafisz skleić? :shock: :?

 

EDIT: drugi! Baxter mnie ubiegł :D

 

PS. Budowa wycinarki do styro jest również trudniejsza od sklejenia kartek, a może i od budowy RWD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie oto chodzi Panowie chodzi mi oto ,ze jakiś błąd w druku jest nie wiem jak mam Panom to wytłumaczyć jedna linia druga linia pokryją się a trzecia nie pokryje się , jak bym tą trzecia dobrze dał to by się te dwie nie pokryły nie wiem co jest grane prubowałem na wszelkie sposoby siedziałem nad tym 40min?? :?: :?: :?:

Pozdrowienia:

rafalzur6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.