Jump to content

Przeróbka...


Barlu

Recommended Posts

No to mam taki problem, posiada on kabinkę o taką:

p2121015ng4.th.jpg

 

No i ona już została przerobiona na mocniejszą (widać na zdjęciu) i wraz ją mi wyrywa. Jest dość wysoko bo aż 5,5cm :evil: I klej nie wytrzymuje i puszcza przy uderzeniu lekkim :evil: Zastanawiałem się nad takimi zastawkami w rogach, ale myślę sobie później jak by tak to skrócić? Skrzydła by były na wysokości kadłuba. Był by troszkę brzydszy, ale tu nie o wygląd mi już chodzi :evil: Mniej więcej na taką długość:

p2121016se4.th.jpg

 

Czy takie coś by poleciało? Bez żadnych modyfikacji. Wznios skrzydła jest dość wysoki i ma około 6stopni, na oko :devil: Statecznik jest dość obszerny, więc powinien być dobry. Chodzi mi tylko w sumie czy to będzie w stanie lecieć statecznie i dobrze bez żadnych modyfikacji. Po prostu obniżenie skrzydeł i skrócenie belek :D Jakieś rady może? Chciał bym to dziś zaczać :crazy:

Link to comment
Share on other sites

poleciało by na pewno tylko jak i gdzie ;] albo w ziemie albo nie :twisted:

 

Na pewno dużo pomogłeś . . .

 

Możesz to obniżyć o te parę cm ale musisz zachować dobry kąt tej platformy aby nie zmienić kąta zaklinowania skrzydeł. Zauważ tylko że jak ją dasz niżej to żeby serwa wyciągnąć to musisz chyba kadłub zdemolować.

 

A wyrywa ci samą platformę czy te belki również?? Bo jak tylko platformę to można by to skleić tak jak jest i dorobić trójkąty między belkami a platformą.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.