Skocz do zawartości

Witam forumowiczów


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów oddanych swej pasji modelarskiej. Na imię mi Adam lat 26, miejscowość Rąbczyn k Wągrowca (wielkopolska). Do modelarstwa wróciłem po kilku latach, zaczynałem od plastików, potem karto-nówki (mały modelarz), zacząłem przygodę w modelarstwie rc od kultowego wicherka który jednak nigdy nie poleciał bo ceny aparatur okazały się wtedy dla mnie nie do przeskoczenia, ale teraz wiele sie pozmieniało i te problemy już przestały istnieć tak wiec dlaczego by nie wrócić do tego pięknego hobby. Przede wszystkim interesują mnie modele latające, zacząłem ponownie od wicherka co nie było dobrym wyborem bo w końcu nie miałem wprawy w pilotażu i model skończył wiadomo jak, teraz doskonale naukę pilotażu na piankowcach i pracuje nad funtana 2m do której "zasiądę za stery" dopiero jak będę czul się na silach :-) to by było na tyle o mnie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.