Skocz do zawartości

IMAX B6 czy HK ECO SIX 80W 6A ?


Zefel82
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

Jestem na etapie gromadzenia sprzętu i w zawiązku z tym mam pytanie, którą ładowarkę wybrać?

IMAX B6 --> około 155 zł z zasilaczem

HK ECO SIX 80W 6A --> 180 zł (zasliacz wbudowany)

Co polecacie? Ta HK ECO SIX wydaje się, że ma lepsze parametry, ale IMAX B6 jest częściej chwalona (popularna).

Planuję używać w samolotach pakiety lipo różnej pojemności.

 

Ile trwa w przybliżeniu ładowanie pakietu lipo około 2500mAh ładowarką IMAX B6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam IMAX B6, z tą drugą nie miałem styczności. IMAX B6/Accucell 6 są zdecydowanie popularniejsze. Sądzę, że IMAX w zupełności wystarczy dla Twoich potrzeb

A czas ładowania zależy od prądu, którym ładujesz. Jeśli będziesz ładował prądem 1A, to ładowanie potrwa 2,5-3godziny. Należy pamiętać, że pod koniec ładowania prąd się zmniejsza. O tym jak i jakim prądem ładować nie będę tutaj pisał. To możesz znaleźć w instrukcji, forum i w innych miejscach internetu :P. Wystarczy trochę poszukać. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak zdecydowałem się na zakup HK ECO SIX 80W -170 zł. Jak do mnie dotrze to podzielę się wrażeniami.

--------

Dotarła. Oprogramowanie to samo co w imax b6, ale parametry odrobinę lepszeFajnie, że ma wbudowany akumułator, można ladować bezpośrednio w samochodzie. Jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.