Skocz do zawartości

Nadajnik z syntezą -odbiornik z kwarcem


kkdarch

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie jak w temacie .

Zastanawia mnie to dlatego że posiadam odbiorniki z kwarcami a w przyszłości planuję zmianę na syntezę (MX16s).Nie wiem czy dobrze rozumuję :ustawiam kanał w nadajniku z syntezą taki sam jak kwarc w odbiorniku ,czy to zadziała czy może nadawanie odbywa się w innym systemie.Niestety nikt w okolicy nie posiada takiego sprzętu żeby sprawdzić

I jeszcze jedno jak jest z zakłóceniami od zapłonu silnika benzynowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli odbiornik masz z kwarcem ustawiasz w radiu kanał taki jak jest w odbiorniku i już. Jeżeli masz odbiornik z syntezą ustawiasz kanał w nadajniku i odbiorniku i wtedy możesz latać na kanale jaki ci sie podoba.

 

Co do zakłóceń od zapłony przy używaniu syntezy nie występują żadne skutki uboczne w postaci większej podatności na zakłócenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja raz tylko latałem aparatura MX16s z odbiornikiem i kwarcem hitec. Ale miałem duże zakłócenia ale Pan Mirek (na forum Leda_g) mi mówił ze na tym akurat odbiorniku zakłócenia występują bo jest uszkodzony. Ale myślę ze powinien hitec z graupnerem grac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaka jest różnica w zestawieniu Graupner-Hitec a Graupner-Jeti...

Ja wnioskuje tak, jeśli chodzi z Rexem, to z Hitecem czy inną Sanwą też powinien chodzić.

jeśli się mylę to prosze mnie uświadomić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.