Skocz do zawartości

Witam/Welcom/Willkommen


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam bardzo serdecznie nowych kolegów no i oczywiście o ile są Panie to i je :) Na imię mam Karol, mieszkam w Zach.Pom dokładnie Koszalin (w razie gdyby ktoś chciał mnie odwiedzić :) ) Chwilowo uczęszczam do Technikum samochodowego. Modelami RC zawsze mnie ciekawiły, chyba każdego ciekawią, zaczynałem na samochodzikach na kabelku jezdzących przód tył :D chwilowo posiadam model spalinowy Monster truck dokładnie nie powiem modelu ale na podzespołach jest napis "Conrad electronic" czy jakoś tak drugi model jest nie oznakowany ale to samochodzik elektryczny oraz styropianowy model samolotu firmy "jaś i małgosia" tylko china edition :D fotki mogę podrzucić przy okazji. Oraz mnóstwo ex modeli po kraksach kasacyjnych. Co prawda nie jestem zagorzałym hobbista w tych sprawach ale czasem lubię je odkopać i się "pobawić" jednak ostatnimi czasy naszła mnie niesamowita ochota połączenia pasji do motoryzacji oraz "świerzbu ręki do modeli RC" i mam plan stworzenia czołgu. Wiedza szkolna przyda mi się w kwestii mechanicznej jednak elektryka to coś przed czym czuje ogromny szacunek i lekka bezradność (nie czuje tego). Jeśli kogoś zaciekawi wątek czołgu mogę pisać o postępach prac itd, w chwili obecnej to tylko plany jednak idą w stronę realizacji :)

Mam nadzieję że kogoś to zaciekawi oraz że się do czegoś przydam lub moja skromna wiedza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do Dogfighter . Zapoznałem się z regulaminem i komentarz w formie odnośnika do regulaminu oznacza że zrobiłem coś źle? (co prawda zauważyłem punkt odnośnie avataru i nawet specjalnie na tą okazje strzeliłem sobie "sweet focie") mam nadzieje że się podoba :D Jeśli nadal jest w moim temacie i poście jakiś błąd prosił bym o podpowiedz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.