Jump to content

Pomocy w ustawieniu heli na Aurora 9


ŁukaszBełchatów
 Share

Recommended Posts

Witam. Zakupiłem niedawno śmigłowiec na allegro. Jest to hybryda reely i walkery 60b. Proszę o pomoc posiadaczy radia Aurora 9. Mianowicie problem polega na tym ze program w aurorze odnośnie tarczy 3 serwa 120 stopni pokazuje dwa serwa z przodu i jedno z tyłu a w śmigłowcu jest odwrotnie. Kombinowałem w ustawieniach i doszedłem do ustawienia tarczy prawie dobrze- jednak prawo-lewo jest odwrotnie. Rewersy nic nie dają gdyż przestawia się cały program. Jest może możliwość zrobienia rewersu drążka w aparaturze? A jeżeli nie to prosiłbym o jakieś porady jak można ustawić tarcze w inny sposób. Dodam że śmigłowiec posiada zmienny kąt śmigieł i wszystko byłoby ustawione dobrze poza kierunkiem prawo-lewo. Z góry dziękuję za wszystkie pomocne porady i sugestie. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

To nie kwestia rewersu drążka. Nie mam Aurory, ale spróbuj wejść w programowanie miksera tarczy. Dla tarczy 120 stopni masz 3 parametry do ustawienia w menu "Swash Mix":

- skok (PITCH)

- pochył (ELEV)

- przechył (AILE).

Każdy z tych parametrów opisany jest liczbą (zakres wychyleń) i kierunkiem NOR / REV. W Twoim przypadku zmieniłbym revers przy przechyle - np. jeśli było wpisane "60%/NOR" to spróbuj wpisać "60%/REV". Opisane masz to na 127 stronie oryginalnej instrukcji (po angielsku).

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.