Skocz do zawartości

USB interfejs


paweltech

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem elektrykiem i nie znam sie na kablach , ale mam RF G4 i MX 12 i nie moge kupic kabla aby to połączyć.W sklepach są tylko do wersji G2 i G3 i nikt nie gwarantuje poprawnego działania.

Mma oryginalny RF 4 niestety bez kabla i nadajnika.

Czy ktoś coś podpowie?

 

Bart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze... nie wiem, czy jakikolwiek elektryk mógł by Tobie pomóc... Do RF G4 wystarczy taki oto kabel http://allegro.pl/item1041517767_kabel_interfejs_usb_symulator_fms.html i wszystko działa bez problemu no i do tego jeszcze emulator, który jest do sciągnięcia z sieci... Albo napisz na PW to Ci podeślę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj nie ładnie cracki posyłać :rotfl: Jak ja słyszę kabel to mnie aż rzuca :) poszukaj dowolny interface symulujący joystic i wszystko zagra pod warunkiem ze zastosujesz odpowiednie loadery. Jesli masz jakikolwiek IF ktory bedzie w panelu sterowana jako uradzenie do gier pokazywał się jako wirtualny joystoc to będzie OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on tylko umożliwia latanie jak się ma tylko kabel USB zamiast tego magicznego nadajnika do G4

Który jest jego kluczem sprzętowym, czyli bez niego G4 jest piracki. Oj, Panowie, po kruchym lodzie stąpacie... :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega pożyczył mi kabel do przetestowania i działa z RF G4 z MX 12,problem jest tylko taki , że nie mam wszystkich kanałów,nie mapuje 1 kanału?! T o nie pozwala dokonczyć procesu kalibracji.

Czy cos mozna z tym zrobic?

.

Płyty oryginalne i numery również seryjne równeż

 

clipboard01ch.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Bart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.