Skocz do zawartości

"kiler" kolejna odsłona


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

Chiałem się podzielić nową wersją kilera, wiem, że już temat był ale cotam wrzuce nowy

jest to już mój 2 gi kiiler pierwszego skatowałem na wojnach powietrznych na "pałacowej"

no i teraz po długim okresie nie latania skrzydełkami postanowiłem zrobić kolejnego.

Tym razem kabinke orginalną zalaminowałem (matąszklaną 25g/M2) i wkleiłem balse tak aby można było przykręcić silnik na stałe do kabuiny a nie do płata jak twórca kilera przewiduje (takie rozwiązanie bardzo dobrze sprawdzao się na pałacowej, tam mielismy troszke inne kabiny robione przez jednego z kolegów z laminatu)

wywierciłem 4 otwory na pręt węglowy i dałem podkładki tak aby nie wyrywał sie EPP

kabina jest teraz mocowana za pomocą gumek modelarskich do samego płata jedyne co do płata przyklejam to pakiet (2200 3s) na rzepa

no i dalej standardowo, taśma pakowa i żelazko. Urzyłem taniego niezawodnego silnika Emax 2822 ze śmigłem APC 8x4

Zmieniłem też winglety bo te z epp są za miekkie i falują więc wyciąłem je z balsy i przykleiłem za pomocą taśmy 2stronnej (są owiele sztywniejsze)

poniżej pare fotek

post-4218-0-83489000-1394536249_thumb.jpg

post-4218-0-42477700-1394536264_thumb.jpg

post-4218-0-80161000-1394536284_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.