Skocz do zawartości

Solius - wyposażenie


atiu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Właśnie zamówiłem sobie gołego soliusa. Mam pytanie do doświadczonych, jaki silnik, śmigło, regler, aku mu zastosować, aby poza termiką jeszcze trochę poszaleć, bo podobno troszkę potrafi. Poszaleć mam na myśli pionowe wznoszenie z akcentami beczki. Czytałem trochę i wiele na jego temat nie ma, więc piszę tu. Czy taki silnik może być

www.hobbyking.com/hobbyking/store/__18119__Turnigy_Aerodrive_SK3_3536_1400kv_Brushless_Outrunner_Motor.html

może coś innego, co proponujecie.

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pakiet Dualsky 3S 2650 , silnik Dualsky 3548 CA-4 , serwo tp 2 , serwo hs 82 mg 2 , redulator xc 65 lite 1 , wtyczka DC 3 2 wtyczka banan 2 , przewód 14 awd 0,6 , uhu por 1 , przedłużacz 30cm 2 , przedłużacz 60cm 2 przedłużacz 10cm 2 , blokada koła 5,1 mm 1 , przedłużacz 45 cm 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i wszystko pieknie chula. Model sprawuje się świetnie, zarówno w łapaniu termiki jak i w małej akrobacji. Jak na razie jestem z niego zadowolony.

Silnik dałem EMAX 2815/06 ze śmigłem standardowym MPX 12/6 - rakieta, nic dodać, nic ująć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.