Skocz do zawartości

MX-20 hott kontra MZ-18 hott


TommyTom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, robiąc przymiarke do nowej aparatury wytypowałem te dwie. Czy mogę liczyć na wymianę opinii, który sprzęt teraz lepiej zakupić?

nadajnik na potrzeby latania motoszybowcami, w tym w perspektywie na zaawansowanych laminatach powyżej rozpiętości 3m.

Ceny są podobne w kraju i za granica. MC ma więcej kanałów, ale i tak ich nie wykorzystam. Jestem już 'oswojony' z filozofia Graupnera i raczej nie szedlbym w kierunku Futaby, nie mowię ze nigdy :)

Co poradzicie i dlaczego?

Pozdrawiam

Tomek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku, Ja latam na MX20 i chwilowo funkcjonalnie jest lepsza od serii MZ. Jednak oprogramowanie serii MZ jest rozwijane dość mocno. Wykonanie mechaniczne MZtki jest lepsze niż MX. Jednak sie zastanawiałem na zamianę na MZ jednak nie na 18the tylko na MZ24. Mimo pozorów 9 kanałów może być za mało jak Cie poniesie. Choć jeden z latających na wszystkim i wszędzie kolegów chce zamienić MX20 właśnie na MZ18.

Zapraszam Cie w sobote i niedziele do Ruska gdzie będziemy latać (o ile nie będzie padać). Będziesz mógł sobie ze mną i z nim pogadać. Jak i z innymi Graupnerowcami ;) Futabowcami i chyba więcej aparatur nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.