Skocz do zawartości

Gdzie można jeszcze kupić koszyki na baterie ?


Gryzon

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Przepraszam że wyszło tak długo ale niestety wcześniej nie dałem rady :roll: .

Ceny są takie-

-koszyczek 4 celowy w opcji (płaski i prostokątny)-3zł

-koszyczek 3 celowy w opcji(dwie obok siebie jedna na jednej z tych dwóch :wink: )-2.50zł

-koszyczek 2 celowy zwykły 2zł

Mówię tu o koszyczkach na R6 lub AA.

Do tego niestety trzeba doliczyć z 5zł przesyłki(drugie tyle :| )

Czyli niestety dla Gryzonia nie ma ciekawej opcji :( Musiałbyś połączyć 4 z 2 i odciąć jedną-co zdaje mi się nie ma sensu(jeśli chodzi o płaski pakiet). W wypadku kanciastego to trójka z dwójką i było by :wink: .

Pozostaje jeszcze Allegro :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli niestety dla Gryzonia nie ma ciekawej opcji :( Musiałbyś połączyć 4 z 2 i odciąć jedną-co zdaje mi się nie ma sensu(jeśli chodzi o płaski pakiet). W wypadku kanciastego to trójka z dwójką i było by :wink: .

Pozostaje jeszcze Allegro :wink:

 

Ale piszesz że jest 3 i 2!! Co za problem dolutować jeden kabelek? Jakie cięcia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z początku o ile dobrze pamiętam chodziło o płaski koszyczek na baterie, w opcji 3+2 wyszła by jedna cela nad resztą, taka konstrukcja nie są to trzy cele obok siebie. Jeśli może być taki mało kształtny to ok. :wink: -

beztytuu1qj7.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.