Skocz do zawartości

Modelarze z Rudy Śląskiej


Pilot84
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O jak ja Wam zazdroszcze chłopaki to niewiecie.ja dalej remont,zepsute auto czuje sie jakby mi skrzydła obcieli :)bo niemoge na lotnisko podjechać.Pysio gratulacje z oblotu,mistrzu spaliny ;).model fajny ale chyba mocy brakuje?fotografie fajne fotki.pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj filmik z 18 i 19 maja pokazujący zmagania z uruchomieniem nowego Akrobata  ;) Jak widać nie było łatwo. 19 maja "Falcon" Pysia niestety zakończył swój żywot  :( Szybki pogrzeb, kremacja, stypa i znów w powietrze :P Zapraszam!

 

---edit---

 

katastrofa "Falcona" spowodowana awarią odbiornika  :angry:

 

 http://www.youtube.com/watch?v=SyGj8szZc8c

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ta "Wilga" ma niesamowitą wytrzymałość , nie widziałem żeby było co klejone .

 

Teraz informacja dla miłośników samochodów RC   6-7 czerwca sobota niedziela Zawody Modeli Samochodów Rc  na torze w Rudzie Śląskiej (WIrku)  zapraszamy  relacja bedzie po zawodach . :)

 

Tak było rok temu

Edytowane przez Francka
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co obrażać. Ambicje proponuje zachować na ważniejsze sprawy. Na powyższym zdjęciu jest piękny i gładki. Ja go takim nie widziałem. Na moich zdjęciach przypominał Frankensteina i nic w tym złego czy ujmującego, Brzydal i już. Sam Pysiu powiedział że, twardy od CjAka. Gdybym powiedział że, był ładny to byłbym nieszczery. Latał poprawnie i wytrzymał wiele. Też kiedyś miałem taki model który, łatałem po każdym wypadzie na lotnisko. Pięknością nie grzeszył, wytrzymał wiele i nazywałem go Brzydalem. Mam nadzieję że, to wyjaśnia wszystko.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze. Fakt nie wiedziałem jak wyglądał wcześniej.

 

Ciekawy jestem dalszych losów tego modelu.

post-3193-0-55470000-1432491375_thumb.jpg


Pysiu jak znasz nazwę tego modelu, to podaj proszę.

Ładny i tak samo lata.

post-3193-0-94110100-1432492506_thumb.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.