Skocz do zawartości

Modelarze z Rudy Śląskiej


Pilot84
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jaki pits to christen eagle

To bliźniacze konstrukcje. Christen Eagle to kopia Pitts Special.

sonic

Prawda. PanaSonic  :D

Po pierwsze - nieprzepisowa smycz, po drugie - zdjęcie bez fajki się nie liczy.

post-3193-0-55816800-1433193970_thumb.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atmosfera nie do kupienia żadną kartą płatniczą :)Pani Ania i Wojtek spisali sie jak zawsze Super przez duże ,,S,,.wstawiłem red bulowi nowy silnik,,szatan,,w niedziele oblot ;),może poleci lepiej niż spitfayer :Dbo ani nie pokosiłem ani nie polatałem ;).chęci były dobre ale niestety niewypał.pogoda ma być więc kto lubi ,,cyca,, w niedziele na lotnisko tak ślicznie wykoszone.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień pełen wydarzeń .Poleciałem dziś na Gliwice gdzie odbywają się "Mistrzostwa Polski Modeli Latających dla Juniorów Młodszych ".  Młodzierzy było sporo ale mam tylko 1 zdjęcie :)

Za to bardzo mnie zainteresował model klasy F5J motoszybowiec zdalnie sterowany .Model pięknie wykonany kilka parametrów  -

rozpiętość 3700 mm waga około 1,5 kg silniczek z przekładnią zasilany lipo 1800 3 s. Latał bardzo dostojnie co widać na krótkim filmiku .

 

 

Znalazłem jeszcze ciekawostkę  o tym modelu  http://www.radawiecrc.pl/category/news/

Poznałem mistrza     https://plus.google.com/photos/109960137093409168690/albums/5921672651084386529/5921675678708177762?banner=pwa&pid=5921675678708177762&oid=109960137093409168690

 

Potem szybko na Ruda Śląska  (Wirek) na zawody samochodów  RC . Hałasujące spalinki i troche cichsze  elektryki swoją szybkoscią  zaskakują .

Zawodnicy bardzo zorganizowani , namioty i stanowiska serwisowe pod zadaszeniem , żeby głów nie przegrzać i na start .

Jeżdżą lepiej niż kierowcy na naszych  autostradach wypadków śmiertelnych zero :)

 

 

Wrociłem na nasze lotnisko i jeszcze sobie polatałem , ale zdjecia i filmik to już Wojtek czy Adam wam pokaże .

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.