Jump to content

współpraca :)


 Share

Recommended Posts

Witam, czy znajdzie się ktoś kto chce mi pomóc złożyć model vwinrc 600 elektryk - czyli klona T-rexa 600 esp, klatka złożona, Jestem totalnym amatorem, model leżał długi czas i czekał na złożenie, może i bym sobie jakoś poradził ale chciałbym przy okazji czegoś się dowiedzieć, a tak to wszystko lepiej zapamiętam a i mobilizacja większa:) a w serwisie gościu krzykną mi 500 zł, wiec sporo a chciałem polatać w tym sezonie jeszcze, a muszę dokupić jeszcze serwa jeszcze. Jestem z Warszawy ( pl. uni lubelskiej) jeśli by to było u mnie to zapewniam obiad :):) jakaś drobna zapłata tez nie jest wykluczana

post-14617-0-70502900-1396562762_thumb.jpg

post-14617-0-36300300-1396562765_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jeśli jesteś początkujący i nie chcesz sobie albo komus czegoś uciąć, na przyklad glowy, albo nie daj boże wacka, zakladam ze ostre latanie na symku masz juz w jednym paluszku?

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy umiesz latać helikami ? Jeśli nie to raczej zacznij od abecadła np. na     www. heli-team.pl

Model fajny, szkoda by było aby poległ z powodu niewiedzy na pierwszym locie.........Chociaż sam nie jestem fanem helików to udało mi się złożyć i   ulotnić dwa i z doświadczenia powiem, że złożenie i wyregulowanie np. twojej 600ki to nie jest praca na kilka godzin i obiad, a już samo ulotnienie i latanie jako tako to na pewno nie  bułka z masłem.  Nie leć po raz pierwszy sam, bez kogoś kto ma doświadczenie. Kraksa murowana. 

Powodzenia

Piotr

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.