Skocz do zawartości

Lotnisko Bydgoszcz Fordon


kaszalu

Rekomendowane odpowiedzi

20 lat temu, jak trafiłem do modelarni Aeroklubu to między innymi Ryszard uczył mnie i innych młodzików modelarskiego fachu. Znał odpowiedz na każde pytanie . Wiele lat niósł pomoc innym,  był nietuzinkowym  człowiekiem z wieloma pasjami i szerokim horyzontem... Mieliśmy  razem nurkować w tym roku i testować oświetlenie do fotografii podwodnej.... Trzeba będzie te plany odłożyć..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem to szczęście być w tych latach członkiem modelarni. Ryszard był dla nas wzorem do naśladowania, pomagał w tym aby nasze modele były coraz to dokładniejsze i ambitniejsze poświęcając swój czas i dzieląc się z nami swoją cenną wiedzą.

Odejście Ryszarda to dla nas wielka strata.

Składam wyrazy współczucia rodzinie i bliskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogrzeb Ryszarda Kohlsa

Uroczystości pogrzebowe odbędą się we czwartek 31.07.2014 o godzinie 14.00 w kościele parafialnym pw. św. Jana Apostoła i Ewangelisty w Bydgoszczy, ul. Sikorskiego 8.

Pogrzeb o godzinie 14.30 na cmentarzu katolickim św. Mikołaja w Bydgoszczy - ul. Piastowa - Kasztelańska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rowerowo. Na łące rządził Janusz ;)

 

UHAHAHA!!! ROWERY DWAA!

_DSC7453_01.jpg

 

Leeeeciiii!!!!

_DSC7428_01.jpg

 

Znowu leeeciiiii!!!

_DSC7438_01.jpg

 

_DSC7491_01.jpg

 

_DSC7439_01.jpg

 

Janusz wyluzowany jak pełen wagon buddyjskich mnichów.

_DSC7451.jpg

 

Tu jesteem!

_DSC7471_01.jpg

 

A bajeszcze też tam można oglądac?

_DSC7505.jpg

 

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.