Skocz do zawartości

Lotnisko Bydgoszcz Fordon


kaszalu

Rekomendowane odpowiedzi

No to jeszcze jeden filmik z tego bardzo bezstresowego latania  :lol:


Filmik krótki, bo krótki, bo było nudno  :P
Ja już nie wiem co by było, gdyby nie było tych choinek  ;) 
Nasi piloci pewnie by pozasypiali za drążkami sterów  :P 
Same loty kończyliśmy około 21:00. Dla niektórych było jeszcze za widno  :D
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mustangiem to wiadomo - ale Fun Cubem na żyletkę to trochę większa sztuka ! :)

Latanie toby dziś pewnie było gdybym u kolegi na imprezie nie był do 2.30. :rolleyes:

Chińska wódka miała 56 voltów :blink: ... :unsure:

Ale OK - rozszerzamy formułę - pierwszy "przeleciawszy" i sfilmowany w locie na żyletkę pifo kasuje !! :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czteropak regularny, film być musi bo nie wiem czy po przelocie model przeżył czy też kreta od razu nie zaliczył,chyba że na moich oczach przeleci, dopuszcza się wszelki modelarski sprzęt latajacy z napędem silnikowym ,przelot na wysokości  takiej jak latały Fun Cuby w "poziomie" i nie wyżej niż wierzchołki sosenek a jak komu mało szczegółów regulaminu to mój prawnik spotka się z jego prawnikiem :angry::D :D :D

Arabat - widzę w tobie ducha sportowego i zacięcie do rywalizacji  !! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czteropak regularny, film być musi bo nie wiem czy po przelocie model przeżył czy też kreta od razu nie zaliczył,chyba że na moich oczach przeleci, dopuszcza się wszelki modelarski sprzęt latajacy z napędem silnikowym ,przelot na wysokości  takiej jak latały Fun Cuby w "poziomie" i nie wyżej niż wierzchołki sosenek a jak komu mało szczegółów regulaminu to mój prawnik spotka się z jego prawnikiem :angry::D :D :D

Arabat - widzę w tobie ducha sportowego i zacięcie do rywalizacji  !! :)

Podejmuję rękawice :) Kiedy znowu latacie ;) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.