Jump to content

ArabaT

Modelarz
 • Content Count

  670
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  30

ArabaT last won the day on April 25 2015

ArabaT had the most liked content!

Community Reputation

540 Excellent

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Bydgoszcz
 • Imię
  Łukasz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Do mycia modelu to jednak wybieram domowe zacisze
 2. Falcon na żaglu? Pewnie, że się da. Nie pamiętam żeby z wyważeniem były jakieś wielkie problemy. Dorabiasz nosek pełen ołowiu i już. W przypadku kiedy chcesz kupić kolejną całą sztukę to jednak lepiej już w okolicach 3m. Tu masz Barakude i Virusa z tym, że na Virusa szkoda pieniędzy.
 3. Zapowiada się lotny tydzień, byle tylko prognozy nie zmienili
 4. "2020-10-23 to 2020-10-25" to nie ten przedział czasowy
 5. "mnie zjecie" I Ty tak na poważnie?! Jako organizatora to co Cię obchodzi gdzie kto ma SC? W Marzach uczciwie było powiedziane jak pracuje zbocze i jak powinno się lądować. To nie wina organizatora, że zawodowcy robili kilometry chociaż modelem można było lądować do nogi. Najprościej przecież podpatrzeć miejscowych. To samo Starogród i Parski. Organizator zawodów ma swoje prawa z których powinien korzystać! A jak się jakiemuś zawodnikowi NIE podoba to przymusu przecież nie ma. Ostatnia sytuacja z zawodami Marcina. To do niego należała decyzja czy będą czy nie. I biadolenie potencjalnych uczestników to ... (wiadro epitetów) A na SW mamy "zbocza" tylko malutkie. https://www.google.pl/maps/@53.0962383,18.1403034,3218m/data=!3m1!1e3
 6. ArabaT

  Koronawirus

  Hej moderator z wrocławia.! Na to już nie reagujesz? Czysty rasizm.;( Przeczytał i napisał odpowiedź zanim jeszcze zrozumiał co przeczytał.
 7. Założyciel ma swoje prawa Mogę skasować swoje wypociny. W zeszłym roku przeżyłem wspinaczkę i kominy to w tym roku też powinienem. Najwyżej namiot sobie na łące rozbiję żeby te 3m bezpieczeństwa zachować. Mam nadzieję, że po wejściu na górę nie będzie sprawdzał zapocenia i zadyszki bo wtedy z góry zostaje wyłączony z zawodów.
 8. ArabaT

  Koronawirus

  O czym tu dyskutować? Jaka jest różnica między roznoszeniem zarazy przez dzieci w szkołach, przedszkolach itd ... a na placach zabaw przed blokiem? Skoro rodzice i tak chodzą do pracy? Ściskają się w komunikacji miejskiej? Gdyby to naprawdę rządy chciały powstrzymać to od początku by był zakaz powrotu obywateli z Chin, żeby się dziadostwo nie rozprzestrzeniało. Na pewno taniej utrzymać obywatela na przymusowych i przeciągających się wczasach, delegacji czy jak to zwał w miejscu wybuchu epidemii niż teraz terroryzować całe społeczeństwa i pokrywać koszty np takiego zamknięcia szkół. Jako mieszkaniec zadupia brałem dzisiaj udział w dantejskich scenach bo skoro dzieciaki przez dwa tygodnie mają "ferie" to mi się nie będzie chciało jeździć do "cywilizacji" tylko po zakupy. Ale nie wykluczam, że to zrobię po produkty które zapomniałem.
 9. Jeśli już to Puchar Zadupia Ja i organizator? Pamiętasz pietruszkę na Klifie? U mnie nawet sędzia by miał możliwość wygrać lot swobodny. W końcu to jakieś zbocze O pieniaczach to już nawet nie wspomnę. Na szczęście NIE muszę.
 10. Słowo klucz "zaleca" Przestańcie pie... i wchodzić w rolę organizatora tej imprezy. Z grafiku wynika, że będziecie mieć jeszcze swoje pięć minut w tym roku. Będzie można wybrać czy sędziowie znowu oszukali czy kichnąłem ze względu na ...
 11. Nie zajmuj się głupotami tylko martw się czy wiater będzie
 12. Właśnie, właśnie stawek jak pamiętam był zarezerwowany na protesty
 13. Jak ogólnie wiadomo w lataniu najtrudniejszy jest start i lądowanie. Ponieważ też wiadomo, że ino my jesteśmy hi-end profesjonalizmu dlatego nie poświęcamy na sam lot zbyt dużo czasu bo to zwykłe marnotrawstwo. ?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.