Skocz do zawartości

ASP S61AII problem


Łukasz1987
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niedotarty silnik, może się różnie zachowywać. Ale dla jego żywotności najważniejsze jest co teraz bd robił. Paliwo masz dobre.
http://www.rcswiebodzice.pl/viewpage.php?page_id=14

 

Tutaj masz jedną z wielu instrukcji postępowania przy docieraniu. Przeczytaj dokładnie i tak też postępuj. (Nie ma się co podpalać, bo jak źle dotrzesz, to silnik pójdzie na śmietnik). Nie gazuj go za mocno. Nie kręć na sucho. Po wykonaniu czynności z instrukcji powinno przejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzięki za rady na pewno nie podam się tak łatwo i dotrę silnik bo czeka mnie jeszcze jeden ASP91 A II który  tez trzeba dotrzeć 


Jeszcze jedno pytanie dotyczące Wyprowadzenia żarzenia świecy [382] -Q-Model ten czarny kabelek który odstaje to trzeba przylutować do oczka 

   
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykręcić. Masz za bogatą mieszankę. Ale na docieraniu niech trochę tak pochodzi-musi mieć dobre smarowanie. Tylko przy takim ustawieniu iglicy nie wkręcaj go na obroty za mocno, bo się zagrzeje. Na spokojnie poczytaj tę instrukcję, tam wszystko jest ładnie opisane. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też niedawno taki silniczek kupiłem i słychac było ten jakby zgrzyt. Norma, jest po prostu ciasny ale to dobrze. Palił pięknie, z palca nawet niedotarty. Docierałem go na paliwie własnej roboty - rycyna 20%. Po przepaleniu 4 zbiorniczków 250 ml zgrzyty w górnym położeniu tłoka zniknęły, a na paliwie z 10% nitra pali za drugim-trzecim strzałem z palca :) Ale czuć, że jeszcze z godzinka pracy przed nim zanim będzie można go eksploatować na 100% bo jeszcze są małe problemy z ustabilizowaniem wolnych obrotów. Dodam tylko, że jak nie leję nitra to daję cieplejszą świecę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.